Voice Of Albania Radio 공개
[search 0]

Download the App!

show episodes
 
Çdo të Marte dhe të Premte nga ora 19:30 UK time , ky radio program ka si ide dhe qëllim përcjelljen e informacionit për komunitetin Shqiptar në Britani të Madhe dhe më gjërë. Këtu mund të dëgjoni dhe ndjekni biseda, intervista, analiza të ndryshme, informacione, biseda me të ftuarit në studio dhe virtualish për tema të aktualitetit, nga jeta e përditshme e deri tek arti dhe personazhe interesantë. Autore dhe Prezantuese: Eda Berisha Për më shumë vizitoni faqen zyrtare në Facebook www.facebo ...
 
Loading …
show series
 
Sot flasim me të ftuarat tona nga organizata New Europeans dhe Shpresa Programme. Për të gjithë të interesuarit shtetas EU që deshirojnë të bëjnë aplikimet për EU settelment status në Britani të Madhe. Please like dhe share, dëgjim të këndshëm. #EU #EuSettlementStatus #BritaniTeMadhe #ShpresaProgramme #NewEuropeans…
 
Live me deputetin e parlamentit Britanik të partisë Laburiste Stephen Timms.Flasim mbi zgjedhjet lokale në Britani që do të mbahen më 6 Maj 2021 🗳🇬🇧#VoiceOfAlbaniaRadio #StephenTimms #LabourParty #Voting #UnitedKingdomLocalElections
 
Sonte të ftuar në emisionin “CHIT CHAT WITH EDA “ Marsela Koçi Daniel Nikolla Diana Mjeshtri, Qëndresa Qytetare Do te flasim mbi nismen e re #votonë25prill e ndërmarre nga shqiptare te sukseshem në diaspore mbi ndërgjegjësimin dhe pjesmarrjen e shqiptareve në zgjedhjet parlamentare në Shpiperi në 25 Prill. Na ndiqni…
 
Sot në mengjes të ftuar edhe në Wake Up. Shqiptarë, vaksinohuni! Fushata e Radio-s së parë shqiptare në Britani. #VoiceOfAlbaniaRadio #TopChannel #WakeUP #VaksionedheTi #merrevaksinen Faleminderit Televizioni Top Channel nga Shqipëria për promovimin e fushatës.
 
Sonte I ftuar në emisionin “chit chat with Eda” Mjeku Sabri Trepça- specialist I mjekësise familjare dhe kryetari i shoqatës së mjekëve në Angli Do te flasim mbi: Karrieren e zotit Trepça Protokollet që ndiqen në GP ( mjeket familjare) Marrja në masë e antibjotikëve Efikasiteti I vaksinave te Covid Sa te mbrojtur jemi nga kjo vaksinë Proçesi I vaks…
 
Sot ishim të ftuar në televizionin Vision Plus dhe biseduam për fushatën e vaksinimit të komunitetit shqipfolës në Britaninë e Madhe. #VoiceOfAlbaniaRadio #VizionPlus #VizioniiPasdites #VaksionedheTi #merrevaksinen Faleminderit Televizioni Vizion Plus nga Shqipëria për promovimin e fushatës.
 
Sonte në Emisionin URA do të jenë të pranishëm: Znj. Eda Berisha, Dr. Elgerta Ismaili- onkologe dhe Z.Daniel Nikolla për të prezantuar projektin Vaksinohu edhe Ti. Fushata e vaksinimit të komunitetit shqipfolës në Britaninë e Madhe. Na ndiqni sonte në RTSH 3 dhe livestream në faqen Emisioni URA si dhe në livestream në faqen Voice of Albania Radio d…
 
Fushata e vaksinës e ndërmarë nga Voice of Albania Radio në Britani të Madhe ka marrë jehonë edhe në mediat e Kosovës dhe Shqipëris. Sonte ishim të ftuar virtualisht në televizionin Kanal10 nga Kosova në emisionin e pasdites. Faleminderit Kanal10 nga Kosova për promovimin e fushatës.
 
Pyetjet tuaja drejtpërsëdrejti, i ftuar sonte është avokati i emigracionit zoti Agron Bicaku.Bëhuni pjesë e emisionit duke drejtuar shqetësimet dhe pyetjet tuaja live në numrin e tel: 0044 74244 80516#VoiceOfAlbaniaRadio #ChitChatWithEda #AgronBicaku #Migracioni​ #UKimmigration​ #UKVisasandImmigration…
 
Këtë të marte në emisionin “Chit Chat with Eda” do të diskutojmë: Dixhitalizimi dhe rrjetet sociale.Të ftuar :🔹 Renato Civili - CEO & CO-Founder, Digital Academy Albania.🔹 Armand Boni - Web designer, Brighton.🔹 Daniel Nikolla - Marketing manager, Derby.Na ndiqni në faqen tone në Facebook dhe YouTube live.…
 
Loading …

빠른 참조 가이드

Google login Twitter login Classic login